پویش “پنج هزار تومان،پنج نفر“برای حمایت از تحصیل دانش آموزان مناطق محروم توسط موسسه پویندگان دانش پژوه مهر بناب راه اندازی شد.و سال۹۸ نیز مردم فهیم و با سخاوت،گام مهمی در راستای گسترش عدالت آموزشی برداشته و شادی و امید را به خانه های بسیاری هدیه کردند.

در طی این پویش جمع مبالغ جمع‌شده به مبلغ ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید. این پول در قالب کمک‌هزینه‌های ۱۰۰ هزار تومانی خرید کتاب و لباس و کفش به ۱۹۸ دانش‌آموز نیازمند روستایی و شهری اهدا شد.مردم عزیز با کمک هم توانستند کمکی هر چند کوچک به این ۱۹۸ دانش‌آموز کنند.

اگر در این پویش شرکت داشته‌اید از شما کمال تشکر و قدردانی را داریم. امید است روزی فرا برسد که هیچ دانش‌آموزی به خاطر مشکلات مالی از ادامه تحصیل و علم‌آموزی باز نماند. امید داریم روزی برسد که عدالت آموزشی به معنای واقعی کلمه در کشور و منطقه عزیزمان برقرار شود.

به دلیل حفظ شان دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان از انتشار نام آنها در فضای مجازی معذوریم. اگر از حامیان مالی این طرح بوده‌اید، به صورت حضوری میتوانیم ریز هزینه‌های انجام‌شده را با کمال میل خدمتتان ارائه دهیم.پویش”پنج هزار تومان،پنج نفر”سال ۹۸به پایان رسید اما شما خیرین عزیز میتوانید با پرداخت مبلغ دلخواه خود گام مهمی در راستای ریشه کنی فقر آموزشی و گسترش عدالت آموزشی بردارید.

شماره حساب:
۰۲۲۰۳۲۵۰۲۲۰۰۱
شماره کارت موسسه:

۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۵۵۲۱۷

کانال تلگرام موسسه: https://t.me/bonabngo

اینستای موسسه: https://www.instagram.com/bonabngo/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *