برگزاری همایش انگیزشی و برنامه ریزی تحصیلی

کسب مقام اول سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان توسط موسسه پویندگان دانش پژوه مهر
آبان ۷, ۱۳۹۸
پویش پنج هزار تومان پنج نفر
آبان ۷, ۱۳۹۸
نمایش همه

برگزاری همایش انگیزشی و برنامه ریزی تحصیلی

برای اولین بار در شهرستان بناب همایش #انگیزشی_و_برنامه‌ریزی_تحصیلی به همت موسسه مردم نهاد پویندگان دانش پژوه مهر و به پیشنهاد یکی از اعضای جدید موسسه خانم ملیحه شریفی و با مدیریت خود ایشان و با همراهی سایر اعضا موسسه روز پنج شنبه ۲۵ مهرماه برای دانش آموزان دوره دوم متوسطه برگزار شد.


لازم به ذکر است که همایش با حضور آقای قادر عباسی به عنوان سخنران انگیرشی و محمد آذریون به عنوان مشاور و برنامه ریز کنکور و خانم لیلا هوشیار و آقایان هادی عبادی و آرش اطهری و به عنوان معرف مسیر موفقیت در کنکور و به منظور کمک به دانش آموزان کنکوری برای پشت سر گذاشتن هر چه بهتر این چالش بزرگ با داشتن انگیزه و با برنامه ریزی دقیق در طول سال برای رسیدن به هدف خود و دادن پویایی و نشاط به دانش‌آموزان که در این مسیر تنها نیستند,برگزار شد. همچنین از آقایان هادی کریم‌داداشی به عنوان مجری و محمدامین مدرسی و ابراهیم نظام‌پرست و فاضل امیرواحدی به عنوان عوامل اجرایی نیز تشکر میکنیم.

در جهت تشویق و یاری هرچه بهتر و بیشتر دانش آموزان عزیز قرار شد به سه نفر از شرکت کنندگان که به سوال آقای محمد آذریون پاسخ داده بودند تا روز کنکور هر ماه یک جلسه مشاوره رایگان اختصاص داده شود.دوستان شرکت کننده در همایش نیز که مایل به همکاری در برنامه های آتی موسسه بودند فرم عضویت در موسسه را پرنمودند.

لینک کانال همایش انگیزشی: https://t.me/angizeh_bonab

کانال تلگرامی موسسه: http://http://t.me/bonabngo

پیج اینستگرام موسسه: https://www.instagram.com/bonabngo/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *