چهارمین همایش رایگان معرفی رشته های دانشگاهی

پویش بازیافت برای توسعه ی آموزش
آبان ۵, ۱۳۹۸
کسب مقام اول سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان توسط موسسه پویندگان دانش پژوه مهر
آبان ۷, ۱۳۹۸
نمایش همه

چهارمین همایش رایگان معرفی رشته های دانشگاهی

پنجشنبه ۱۷مرداد، آخرین روز چهارمین دوره ی همایش سه روزه #رایگان معرفی رشته های دانشگاهی توسط دانشجویان برترین دانشگاه های کشور و با حضور کنکوری های عزیز برگزار شد.
لازم به ذکر است که همایش مورد نظر در روزهای سه شنبه،چهارشنبه و پنجشنبه و به ترتیب با محوریت رشته های تجربی،انسانی و ریاضی برگزار شد. همایش امسال به پیشنهاد اعضای فعال موسسه ی پویندگان دانش پژوه و برای اولین بار در سطح منطقه به شیوه ای کاملا نوین برگزارگردید.بدین ترتیب که همایش در سه بخش اصلی معرفی رشته ها،مشاوره ی تحصیلی و میزگرد صمیمی سخنرانان با کنکوری های عزیز برگزار شد. همچنین درجهت کمک به کنکوری های عزیز در زمان بعد همایش کانالی با لینک https://t.me/bonab_1398
بدین منظور طراحی گردیده است که در آن کنکوری ها می توانند با مطرح نمودن سؤال های خود به طور مستقیم با دانشجویان گرامی،پاسخ مناسب را بیابند. دوستان شرکت کننده در همایش نیز که مایل به همکاری در برنامه های آتی موسسه بودند فرم عضویت در موسسه را پرنمودند.امید است که با یاری همه ی دوستداران فعالیت های مردم نهاد و خیرخواهانه،موسسه مردم نهاد پویندگان دانش پژوه مهر بتواند در فعالیت های مشابه بعدی که همگی در راستای گسترش عدالت آموزشی صورت می گیرد عملکرد به مراتب بهتری از خود به نمایش بگذارد.

دیدگاه ها بسته شده است