پویش بازیافت برای توسعه ی آموزش

موسسه مردم‌نهاد پویندگان دانش‌پژوه مهر بناب مفتخر است اعلام دارد با برنامه‌ریزی هیئت مدیره و اعضای محترم،پویش گسترده ی”بازیافت برای توسعه ی آموزش” را با همکاری مردم عزیز بناب و روستاهای منطقه شروع نموده است و اکنون به لطف ایزد منان و استقبال گسترده ی مردم فهیم منطقه،این طرح که برای اولین بار در منطقه و از تاریخ۳۱خرداد۱۳۹۸شروع شده است،توانسته در مدت کوتاهی گامی موثر در جهت پاکسازی بهینه ی پسماند های منطقه در راستای توسعه ی آموزش بردارد،به گونه ای که  بر اثر استقبال و علاقه ی مردم عزیز،موسسه تصمیم گرفت تا ایستگاه های دریافت پسماندهای بازیافتی را افزایش داده و با استقبال مردم این فرایند همچنان ادامه خواهد داشت.امید آن می رود که به یاری مردم دوراندیش و آینده نگر،روز به روز شاهد رونق این پویش گسترده ی مردمی باشیم.

پوستر پویش”بازیافت برای توسعه ی آموزش”

در مرحله اول این طرح، داوطلبین مشارکت در طرح،هر هفته یا هر دو هفته یک بار زباله‌های خشک قابل بازیافتشان را به ایستگاه های موسسه پویندگان دانش‌پژوه مهر بناب تحویل خواهند داد. موسسه قصد دارد با فروش این زباله‌های قابل بازیافت ضمن بازنشر و گسترش فرهنگ بازیافت در میان همشهریان و هم‌روستائیان دغدغه‌مند و همچنین بهبود شرایط محیط زیستی منطقه، عواید حاصل از این کار را در توسعه زیرساخت‌های کتاب‌خوانی منطقه صرف کند.

هدف اول توسعه‌ای موسسه تجهیز و ساخت کتابخانه (از جمله خرید کتاب‌های کمک‌آموزشی و دانستنی‌های کودک و نوجوان) برای مدرسه ابتدائی روستای قره‌قشلاق بناب است. امید است با همکاری داوطلبان و دغدغه‌مندان مسائل آموزشی و محیط زیستی شاهد به ثمر رسیدن این طرح ارزشمند باشیم.همچین شما عزیزان می توانید با انتشار این پیام در اطلاع رسانی هرچه بهتر و موثر تر پویش بازیافت برای توسعه ی آموزش،ما را یاری کنید.

از داوطلبان  خواهش می‌شود، در صورت امکان زباله‌های قابل بازیافتشان را در کیسه‌های جداگانه کاغذ، پلاستیک و فلزات بین ساعات ۱۰ تا ۱۲ ظهر روز های جمعه به مسئولین مستقر موسسه در ایستگاه های جمع آوری پسماندبازیافتی تحویل دهند.

ایستگاه های موسسه:

ایستگاه۱)دفتر موسسه واقع در اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب

ایستگاه۲)کانکس بازیافت در محوطه فضای سبز شهرک فرهنگیان ۳

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به تلگرام یا اینستاگرام موسسه پیام دهید. یا با شماره ۰۹۳۷۳۸۸۰۳۲۲ تماس حاصل فرمایید.

کانال تلگرام موسسه:      https://t.me/bonabngo

اینستاگرام موسسه: bonabngo@

کانال تلگرام طرح: https://t.me/bazyaft_amoozesh

اینستای طرح: bonab_recycle@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *