جلسه پرسش و پاسخ جوانان شهرستان بناب با حضور فرماندار، معاون فرماندار، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل و رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد

فرهنگ کار و تلاش باید به نسل جوان منتقل و ارزشهای معنوی کارکردن باید در جوانان درونی شود
مرداد ۲۵, ۱۳۹۵
تقدیر از خانواده مرحومه سولماز حیدرزاده اهدا کننده عضو
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
نمایش همه

جلسه پرسش و پاسخ جوانان شهرستان بناب با حضور فرماندار، معاون فرماندار، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل و رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد

جلسه پرسش و پاسخ جوانان شهرستان بناب که با حضور فرج الهی فرماندار شهرستان، رفیعی معاون فرماندار، تقی زاده معاوت فرهنگی و امور جوانان اداره کل، یزدانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و جمعی از جوانان این شهر در محل فرمانداری برگزار گردید، با استقبال فرماندار محترم و جوانان روبرو شد و خواستار تداوم این جلسات شدند.

در این مراسم خجسته نژند مدیرعامل موسسه مردم نهاد پویندگان دانش پژوه مهر به تسریح فعالیت های موسسه مذبور پرداخته و از حسن توجه فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان به قشر جوان این شهر تقدیر و تشکر نمود و در مورد عدم همکاری برخی ادارات ابراز گلایه نمود.

محمدی راد یکی از جوانان حاضر در جلسه موضوع دور بودن مرکز فنی و حرفه ای این شهر را عنوان نمود تا مسئولین ذیربط جهت بهره مندی جوانان از امکانات این مرکز چاره ای بیاندیشند که با استقبال فرماندار مواجه گردید و جهت حل این مشکل پیگیری های لازم را خواستار شد. در ادامه، نژاد محمدحسین در رابطه با تعدیل نیروی فولاد صنعت بناب و تعطیلی برخی واحدهای تولیدی این سهر سوال نمود که فرماندار به وجود مشکلات مالکیتی و شخصی چند واحد تعطیل شده اشاره کرد و میزان تعدیل نیروی عنوان شده در رسانه ها را غیر واقعی عنوان کرد و به تاثیر شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه اشاره نمود.

آل هاشمی یکی از مخترعین جوان این شهر در این جلسه نسبت به حمایت از پژوهشگران و نخبگان از سوی مراکز صنعتی و تولیدی اشاره نمود و خواستار ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه شد. وی استفاده از پتانسیل جوانان متخصص در حل مشکلات واحدهای صنعتی را مقرون به صرفه و با کارآیی بالا عنوان کرد.

امیرواحدی سوالی در رابطه با وجود استارتاپ ها و برگزاری آن توسط دانشگاه های این شهر بیان کرد که فرمانداری از ایجاد مرکز رشد دانشگاه آزاد و تشکیل شرکت های دانش بنیان در این مرکز خبر داد.

رحمت فام فارغ التحصیل رشته برق در خصوص فازهای بعدی نیروگاه حرارتی سهند بناب سوال کرد که فرماندار نسبت به شروع فاز دوم این نیروگاه به ظرفیت ۶۵۰ مگاوات توسط سرمایه گذاری ترکیه ای در چند ماه اخیر اشاره نمود و شروع فاز دوم را در حل مشکل بیکاری جوانان مهم ارزیابی کرد.

پس از جلسه پرسش و پاسخ، جوانان این شهر با حضور معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب از نیروگاه حرارتی سهند بناب بازدید کردند و برخی سوالات خود را از کارشناسان واحدها پرسیدند.

این مراسم با همکاری موسسه پویندگان دانش پژوه مهر بناب و معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل و اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب برگزار گردید.

۴۲۵۴۱۰۲۳۴_۱۱۳۴۵۹

۴۲۵۷۳۰۸۸۹_۵۷۱۱۹

IMG_8391

IMG_8362

IMG_8412

IMG_8433

IMG_8426

IMG_8442

۸۰۳۷۱۶۵۹۳_۷۵۶۲۲

IMG_8459

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *